Osieki to miejsce, gdzie moi dziadkowie stworzyli prawdziwą przystań. Udało im się ze starej plebanii wyczarować „dom z duszą”.

Dom ten zawsze był synonimem ciepła, spokoju, bezpieczeństwa i rodzinnej atmosfery.  Kwitnące tulipany, magnolie, szumiące wierzby i muzyka fortepianu- postanowiliśmy podzielić się tym wszystkim z Państwem i kontynuować tradycję tego miejsca.

Do Państwa dyspozycji mamy dwa apartamenty, które swoją nazwą i wystrojem odnoszą się do miejsc i czasów tak bliskich moim dziadkom.

Apartament „Jeleniec”

... to królestwo dziadka.  Zabieramy Państwa w świat z końca XIX i początku XX wieku. Są to dwa pokoje ściśle powiązane z tym, co było dla niego najważniejsze. Jest więc gabinet z antyczną biblioteczką, książki, biurko, dużo przestrzeni, spokój, cisza… Tutaj czas zwalnia i możemy odpoczywać w najlepszy dla każdego sposób. Okna wychodzą na ogród, a winorośl wkrada się do pokoju. Oferujemy  cztery miejsca do spania. Łazienka posiada wszelkie wygody (wanna, prysznic).

Apartament „Bodzanówek”

... to babciny świat. Przede wszystkim symbol więzi rodzinnych, miłości, tradycji. Oferujemy Państwu dwa bardzo jasne pokoje, które przenoszą nas do czasów świetności majątków ziemskich. Zachowaliśmy meble,  pochodzące z dworku, w którym wychowywała się babcia. Tutaj również mamy cztery miejsca do spania, z ewentualną dostawką dla piątej osoby. Łazienka bezpośrednio przylega do apartamentu. Jest przestronna, z dużym oknem, nowoczesna, ale z elementami rustykalnymi.

jeleniec.jpg
bodzanowek.jpg
Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd